Women's 60 Meters Hurdles Indoor Pentathlon

                                
Licensed to Delta Timing Group - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/11/2020 11:57 PM
                               NCAA Division III                               
                    2020 Indoor Track & Field Championships                    
                   JDL Fast Track  - 3/13/2020 to 3/14/2020                    
                                 Meet Program                                  
 
Event 33  Ind. Pent: #1 Women 60 M H
===============================================================================
Friday 3/13/2020 - 11:30 AM
 Lanes: 2-4-6-8. Hurdle outside lane 8.
    Facility:   7.95                                                           
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                                     
  2    148 Mary Gray                     JR Central Coll           9.32 
  3                                                                     
  4    409 Emma Egan                     SR Williams               9.30 
  5                                                                     
  6    225 Taylor Wiederrecht            SR Messiah                9.32 
  7                                                                     
  8    311 Mackenzie Schoustra           SR St. Olaf               9.35 
Section 2  Timed Finals
  1                                                                     
  2    353 Laura Darcey                  SR U. of Chicag           8.99 
  3                                                                     
  4    440 Hannah Zenkovich              SO Wis.-La Cros           8.91 
  5                                                                     
  6    280 Chyenne Kimble                SR Redlands               8.73 
  7                                                                     
  8    323 Emily Lavarnway               SO SUNY Geneseo           8.95 
Section 3  Timed Finals
  1                                                                     
  2    179 Kenna Hunter                  SR Hanover                9.50 
  3                                                                     
  4    253 Kennady Gibbins               SO Mount Union            9.90 
  5                                                                     
  6    412 Sierra Loomis                 SR Williams               9.45 
  7                                                                     
  8    419 Summer-Solstice Thomas        SR Williams               9.48 
Section 4  Timed Finals
  1                                                                     
  2    204 Annie Gutierrez               JR Johns Hopkin           9.12 
  3                                                                     
  4    272 Courtney Owens                JR Ohio Wesleya           9.04 
  5                                                                     
  6    424 Megan Wallace                 JR Wis.-Eau Cla           9.09 
  7                                                                     
  8    186 Logan Bruce                   SO Ithaca                 9.01 
Section 5  Timed Finals
  1                                                                     
  2    288 Hannah Duttweiler             SR Rochester              9.12 
  3                                                                     
  4    326 Adriana Straughter            SO SUNY Geneseo           9.25 
  5                                                                     
  6    283 Callista DeCramer             SR Ripon                  9.15 
  7                                                                     
  8    302 Emily LaPlante                JR Springfield            9.22