Delta Timing Group - Contractor License 3/19/2021 - 7:05 PM
2021 Bob Hayes Middle School Meet - 3/19/2021
Raines High School
Event 20 Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
Section 1
1 Mandarin Middle School 'A' 1:38.37
1) Lewis, Jaylen 2) Jones, Germarkus
3) DeGregorio, Stephen 4) Cox, Andreus
2 Oakleaf Junior High School 'A' 1:45.58
1) Bryant, Keedron 2) Datulis, Carlder
3) Davis, Ca'Mari 4) Smith, Jayden
3 Ribault Middle School 'A' 1:48.94
1) Clark, Ladarus 2) Hampton, Thaddeus
3) Prindle, Dwight 4) Walker, Adron
4 Bradford MS 'A' 2:01.17
1) Berry, Tyler 2) Easly, Jaleel
3) Oliver, Michael 4) Taylor, Ezekiel
5 Episcopal MS Team 'A' 2:02.67
1) Crime, McLure (Mac) 2) Henson, Logan
3) Bowyer, James (Wright) 4) Williams, Josiah (Jo)
Section 2
1 Oceanway Middle School 'A' 1:50.10
1) Chatman, Robert 2) Latimer, Deante
3) Roland, Asher 4) Shingles, Andre
2 Rcsa Innovation 'A' 1:51.48
1) George, Issac 2) Young, Denoris
3) Johnson, Elijah 4) Samba, Mousa
3 Kirby-Smith Middle School 'A' 1:54.14
4 Mayport Middle School 'A' 1:54.34
1) Correll, Camron 2) Speeg, Bryden
3) Fall, Dezmine 4) Landua-figueroa, Isiah
5 Joseph Stilwell Middle School 'A' 2:11.44
1) Jordan, Dallas 2) Willis, Cameron
3) McCarty, Kedeonn 4) Jean Baptist, Cameron
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
Finals
1 Mandarin Middle School 'A' 1:38.37 1
1) Lewis, Jaylen 2) Jones, Germarkus
3) DeGregorio, Stephen 4) Cox, Andreus
2 Oakleaf Junior High School 'A' 1:45.58 1
1) Bryant, Keedron 2) Datulis, Carlder
3) Davis, Ca'Mari 4) Smith, Jayden
3 Ribault Middle School 'A' 1:48.94 1
1) Clark, Ladarus 2) Hampton, Thaddeus
3) Prindle, Dwight 4) Walker, Adron
4 Oceanway Middle School 'A' 1:50.10 2
1) Chatman, Robert 2) Latimer, Deante
3) Roland, Asher 4) Shingles, Andre
5 Rcsa Innovation 'A' 1:51.48 2
1) George, Issac 2) Young, Denoris
3) Johnson, Elijah 4) Samba, Mousa
6 Kirby-Smith Middle School 'A' 1:54.14 2
7 Mayport Middle School 'A' 1:54.34 2
1) Correll, Camron 2) Speeg, Bryden
3) Fall, Dezmine 4) Landua-figueroa, Isiah
8 Bradford MS 'A' 2:01.17 1
1) Berry, Tyler 2) Easly, Jaleel
3) Oliver, Michael 4) Taylor, Ezekiel
9 Episcopal MS Team 'A' 2:02.67 1
1) Crime, McLure (Mac) 2) Henson, Logan
3) Bowyer, James (Wright) 4) Williams, Josiah (Jo)
10 Joseph Stilwell Middle School 'A' 2:11.44 2
1) Jordan, Dallas 2) Willis, Cameron
3) McCarty, Kedeonn 4) Jean Baptist, Cameron