Boys 4x100 Meters Relay Finals - Results
Delta Timing Group - Contractor License 3/19/2021 - 7:04 PM
2021 Bob Hayes Middle School Meet - 3/19/2021
Raines High School
Event 12 Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
Section 1
1 Oakleaf Junior High School 'A' 46.61
1) Egger, Weston 2) Stimphil, Josber
3) Price, Jordin 4) Collins, Devin
2 Ribault Middle School 'A' 47.09
1) Burroughs, Naeem 2) Butler, Keronda
3) Collier, Chase 4) Walker, Adron
3 Mandarin Middle School 'A' 47.11
1) DeGregorio, Stephen 2) Lewis, Jaylen
3) Butler, Troy 4) Jones, Germarkus
4 Suwannee Middle School 'A' 56.21
1) Griffin, Radarrian 2) Owens, Korey
3) Rossin, Michael 4) Lovette, Kamari
Section 2
1 Bradford MS 'A' 49.08
1) Berry, Tyler 2) Oliver, Michael
3) Taylor, Ezekiel 4) Addison, Ne-O
2 Mayport Middle School 'A' 50.98
1) Fall, Dezmine 2) Obregon, Carlos
3) Correll, Camron 4) Harris, Winston
3 Episcopal MS Team 'A' 56.18
1) Kemp, Jace 2) Randolph, Zaylon
3) Weise, Macaiden 4) Officer, Jacob
Section 3
1 Oceanway Middle School 'A' 50.76
1) Shingles, Andre 2) Chatman, Robert
3) Latimer, Deante 4) Roland, Asher
2 Rcsa Innovation 'A' 52.50
1) George, Issac 2) Young, Denoris
3) Johnson, Elijah 4) Samba, Mousa
3 Kirby-Smith Middle School 'A' 53.61
4 Twin Lakes Academy Middle 'A' 55.08
1) Bailey II, Jamel 2) Evans, Nico
3) Pharr, Jayvion 4) Owens, Ayden
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
Finals
1 Oakleaf Junior High School 'A' 46.61 1
1) Egger, Weston 2) Stimphil, Josber
3) Price, Jordin 4) Collins, Devin
2 Ribault Middle School 'A' 47.09 1
1) Burroughs, Naeem 2) Butler, Keronda
3) Collier, Chase 4) Walker, Adron
3 Mandarin Middle School 'A' 47.11 1
1) DeGregorio, Stephen 2) Lewis, Jaylen
3) Butler, Troy 4) Jones, Germarkus
4 Bradford MS 'A' 49.08 2
1) Berry, Tyler 2) Oliver, Michael
3) Taylor, Ezekiel 4) Addison, Ne-O
5 Oceanway Middle School 'A' 50.76 3
1) Shingles, Andre 2) Chatman, Robert
3) Latimer, Deante 4) Roland, Asher
6 Mayport Middle School 'A' 50.98 2
1) Fall, Dezmine 2) Obregon, Carlos
3) Correll, Camron 4) Harris, Winston
7 Rcsa Innovation 'A' 52.50 3
1) George, Issac 2) Young, Denoris
3) Johnson, Elijah 4) Samba, Mousa
8 Kirby-Smith Middle School 'A' 53.61 3
9 Twin Lakes Academy Middle 'A' 55.08 3
1) Bailey II, Jamel 2) Evans, Nico
3) Pharr, Jayvion 4) Owens, Ayden
10 Episcopal MS Team 'A' 56.18 2
1) Kemp, Jace 2) Randolph, Zaylon
3) Weise, Macaiden 4) Officer, Jacob
11 Suwannee Middle School 'A' 56.21 1
1) Griffin, Radarrian 2) Owens, Korey
3) Rossin, Michael 4) Lovette, Kamari