Delta Timing Group - Contractor License 3/20/2021 - 4:26 PM
Bob Hayes Invitational Track and Field Meet - 3/20/2021
William M. Raines High School
Event 6 Boys 1600 Meter Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 Kohla, Don SR Episcopal 4:46.20
2 Officer, Michael JR Episcopal 4:49.35
3 Geraci, Dominic FR Mandarin 4:54.08
4 McLeod, Joseph SO Lincoln 4:56.41
5 Spooner, Zach SO Matanzas 4:57.04
6 Gagliardi, Enzo JR Mandarin 5:01.44
7 Marello, Andrew FR Wolfson 5:02.57
8 Melendez, Caleb SR East Ridge 5:05.68
9 Glass, Connor SO American Heritage 5:05.73
10 Gray, Thomas SR Fernandina Beach 5:08.59
11 Feagle, Rhett SO Columbia 5:09.66
12 Herndon, Hayden FR Seabreeze 5:11.60
13 Hyatt, Nick SO Matanzas 5:13.82
14 Sherman, Barry JR Atlantic (Po) 5:28.07
15 Crick, Trent SR Seabreeze 5:32.98
16 Brauman, Jon SO Palatka 5:49.21
Section 2
1 Brownlee, Jalen Rickards 4:41.05
2 Clemens, Christian SO Zephyrhills 5:13.90
3 Sefton, Mitchell FR Wolfson 5:15.29
4 Dudley, Joel SR Atlantic Coast 5:16.77
5 Kinder, Terrell SR Raines 5:17.15
6 Abercrombie, Adrian JR Atlantic Coast 5:17.32
7 Mayfield, Christian SO Orange Park 5:39.48
8 Lester, Jason SO Orange Park 5:41.21
9 Darosa, Nicholas FR American Heritage 5:45.29
-- Foxman, Cooper JR Atlantic (Po) DNF
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
Finals
1 Brownlee, Jalen Rickards 4:41.05 2
2 Kohla, Don SR Episcopal 4:46.20 1
3 Officer, Michael JR Episcopal 4:49.35 1
4 Geraci, Dominic FR Mandarin 4:54.08 1
5 McLeod, Joseph SO Lincoln 4:56.41 1
6 Spooner, Zach SO Matanzas 4:57.04 1
7 Gagliardi, Enzo JR Mandarin 5:01.44 1
8 Marello, Andrew FR Wolfson 5:02.57 1
9 Melendez, Caleb SR East Ridge 5:05.68 1
10 Glass, Connor SO American Heritage 5:05.73 1
11 Gray, Thomas SR Fernandina Beach 5:08.59 1
12 Feagle, Rhett SO Columbia 5:09.66 1
13 Herndon, Hayden FR Seabreeze 5:11.60 1
14 Hyatt, Nick SO Matanzas 5:13.82 1
15 Clemens, Christian SO Zephyrhills 5:13.90 2
16 Sefton, Mitchell FR Wolfson 5:15.29 2
17 Dudley, Joel SR Atlantic Coast 5:16.77 2
18 Kinder, Terrell SR Raines 5:17.15 2
19 Abercrombie, Adrian JR Atlantic Coast 5:17.32 2
20 Sherman, Barry JR Atlantic (Po) 5:28.07 1
21 Crick, Trent SR Seabreeze 5:32.98 1
22 Mayfield, Christian SO Orange Park 5:39.48 2
23 Lester, Jason SO Orange Park 5:41.21 2
24 Darosa, Nicholas FR American Heritage 5:45.29 2
25 Brauman, Jon SO Palatka 5:49.21 1
-- Foxman, Cooper JR Atlantic (Po) DNF 2